Hakkımızda

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

Klas Nakliyat samsunda 1990 yılından beri kurulmuş köklü bir kuruluştur. Samsunda evden eve nakliyat yapmanın yanı sıra yurdun her köşesine nakliyat işinde uzman ekibimizle ve araçlarımızla nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Taşıma öncesi dilerseniz eşya paketleme ekibimiz, evinizdeki eşyaları hasar görmeyecek malzemelerle güvenli bir şekilde paketlemektedir.

Taşıma esnasında nakliyat asansörü kullanmaktayız. Bu sayede eşyalarınız hasar görmez ve hızlı bir şekilde araçlara yüklenir ve yeni yerine yine nakliyat asansörüyle çıkarılarak yerleştirilir.

Klas Nakliyat olarak müşteri memnuniyeyti bizim için ön plandadır. Bu nedenle evden eve , ilden ile, şehiriçi ve şehirler arası tüm nakliyat hizmetlerinde eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır.

Müşteri gizliliğine önem veren klas nakliyat 3. şahıslara asla bilgi paylaşımı yapmaz. Kalite standartlarımız gereği nakliyat fiyatı vermeden önce expertiz yaparak fiyat vermekteyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz
Klas Nakliyat Olarak Samsun ve diğer tüm iller için aşağıdaki nakliyat hizmetlerini vermekteyiz.

Eşya toplama
Ev taşıma
Şehiriçi taşımacılık
Şehirler arası taşımacılık
Nakliyat asansörü
DİPNOT: Samsun merkezli olarak çalışan firmamızın diğer illerde Klas Nakliyat adı altında hizmet veren firmalarla hiçbir ilişiği bulunmamaktadır.