+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Hakkımızda

Hakkımızda

Klas Nakliyat samsunda 1990 yılından beri kurulmuş köklü bir kuruluştur. Samsunda evden eve nakliyat yapmanın yanı sıra yurdun her köşesine nakliyat işinde uzman ekibimizle ve araçlarımızla nakliyat hizmeti vermekteyiz. Taşıma öncesi dilerseniz eşya paketleme ekibimiz, evinizdeki eşyaları hasar görmeyecek malzemelerle güvenli bir şekilde paketlemektedir. Taşıma esnasında nakliyat asansörü kullanmaktayız.

Bu sayede eşyalarınız hasar görmez ve hızlı bir şekilde araçlara yüklenir ve yeni yerine yine nakliyat asansörüyle çıkarılarak yerleştirilir. Klas Nakliyat olarak müşteri memnuniyeyti bizim için ön plandadır. Bu nedenle evden eve , ilden ile, şehiriçi ve şehirler arası tüm nakliyat hizmetlerinde eşyalarınız bizim güvencemiz altındadır. Müşteri gizliliğine önem veren klas nakliyat 3. şahıslara asla bilgi paylaşımı yapmaz.

Kalite standartlarımız gereği nakliyat fiyatı vermeden önce expertiz yaparak fiyat vermekteyiz. Samsun evden eve nakliyat 35 yılı aşkın bir süredir samsunda ve ilçelerinde evden eve nakliyat sektöründe yer almaktadır bu süre zarfında binlerce iş yaparak sektörün önüne geçme çabasını sürdürmektedir.Firmamız kurulduğundan beri hiç bir şikayete maruz kalmadan yerini korumuştur ve korumaya devam edecektir.

  • Evden Eve Nakliyat.
  • Asansörlü Nakliyat.
  • Şehiriçi Nakliyat.
  • Şehirler Arası Nakliyat.
 
Misyonumuz

Klas nakliyat yılların verdiği tecrübe ile kendi kadrosunu, Ekip ve ekipmanlarını, Araçlarını yenileyerek ve büyüterek, Bu alanda güçlü olduğunu kanıtlamış bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendini geliştiren, Yeni fikirlere açık olduğunu gösteren, Garantili iş yapan büyük bir firmayız.Bu nedenle evden eve nakliyat sektörü zorlu ve güçlük isteyen bir sektör halini almıştır. Klas nakliyat olarak bizlerde bu sektörün bir parçası haline geldik.Sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz

 
Vizyonumuz

Samsun asansörlü evden eve nakliyat, Alanında sayısız ev eşyası taşıyarak, Hiç bir sorun ve problemle karşılaşmadan, İşin hakkını vererek çalışmalarını sürdüren, Firmamız klas nakliyat, Müşterilerin memnuniyetini mutluluğunu ön plana alarak, Taşınmayı titizlikle sürdürmeye devam ediyor

 

 

Tıklanabilir Buton

Call Now Button