Ev Taşırken Eşyalar ve Malzemeler Nasıl Paketlenmeli?

<b>Notice</b>: Undefined variable: heading_title in <b>/var/www/vhosts/klasnakliyat.com/httpdocs/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl</b> on line <b>54</b>

Ev Taşırken Eşyalarınızı Nasıl Paketleyeceğinizi Biliyormusunuz? Klas Nakliyat Firması Sizin İçin Eşyalarınızı Nasıl Paketleyeceğinizi ve Ambalajlayacağınızı Ayrıntılı Bir Şekilde Yazdı

Eşyalarınızı doğru bir biçimde ambalajlamak ve paketlemek ev taşırken dikkat edilecek en önemli konuların başında gelir. Taşıma esnasında zarar gören eşyalarınız olursa yenisini almak zorunda kalacağınızı veya tamir ettirmek gerektiğini unutmayın. Bu size ek bir taşıma maliyeti gerektirir.

Eşyaları doğru biçimde paketlemek için öncelikle eşyalarınızı ve malzemelerinizi sınıflandırın. Kırılacak malzemeleri ayrı, kırılmayacak malzemeleri ayrı ayrı sınıflandırın. Kırılabilecek malzemeleriniz için daha sağlam ambalaj malzemeleri gereklidir. Bunun için sağlam ve dayanıklı kolileri kullanabilirsiniz. Kullandığınız kolilerin bantlarını sağlamlaştırarak içini doldurun. Özellikle alt kısmını kuvvetlendirin ve hep yukaru doğru aynı yönde istifleyin. Bu kolileri araca yüklerken yine doğru yönde yukarı doğru istifleyin.

Kırılmayacak eşyalarınız için temiz çuval, battaniye veya naylonlar kulllanılabilir. Çizilebilecek malzemelerinizide çizilmeyi önleyebilecek bir malzeme ile sarmanız yerinde olacaktır.

Ambalajlama esnasında dikkat edeceğiniz diğer bir konu ise eşyalarınızın yüzeyine kesinlikle bant yapıştırmayın. Bu bantlar söküldüğünde yerinde yapışkan izi kalacaktır. Eşyalarınızı bantlamanız gerekiyorsa ambalaj malzemesinin üstünden bantlayın.