+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Van Evden Eve Nakliyat

Van Evden Eve Nakliyat

Van Nakliyat

Van Klas Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize hizmetini profesyonel olarak sunmaktayız.

Alanında uzman ve deneyimli personelimiz ile Eşyalarınızın ambalajlama ve paketlemesini özenle yapmaktayız. Eşyalarınızın olası çizilme ve kırılmalarını önlemek için pıtpıt plastik ile streçlemekteyiz. Ayrıca gardolap vb. ahşap eşyalarınızın söke ve takma işlemini alanında deneyimli marangozlarımızla yapmaktayız. Eşyalarınızın taşıma sırasında doğabilecek zararlarına karşı Emtia Sigortası yapmaktayız.

Van’dan Samsun’a Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat, Samsun’dan Van’a Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı uygun fiyata taşıyan firmamız kendi personeli ve kendi araçları ile hizmet vermektedir. Personelimiz yükleme ve boşaltmada aynı personel olup, hijyen kurallarına azami ölçüde önem vermektedir. Personelimi taşıma sırasında veya sonrasında ekstra bir ücret talep etmemektedir.

Asansörlü Nakliyat

Van evden eve nakliatFirmamız 3 kat üzeri katlarda Asansör ile eşyalarınızı özenle taşımaktadır. Asansörlü Nakliyat hizmetini her şehir ve ilçeye özel anlaşmalı olduğu çözüm ortakları üzerinden sunmaktadır. Asansör ücreti nakliye ücretine ait olup, asansör içinde sonradan ekstra ücret talep etmemektedir.

Van Evden Eve Nakliyat, Van Evden Eve Taşımacılık, Van Asansörlü Evden Eve Nakliyat‘ta profesyonel taşıma hizmeti sunan firmamız işleri başka firmalara kesinlikle devretmemektedir.

Bahçesaray Evden Eve Nakliyat 

Başkale Evden Eve Nakliyat

Çaldıran Evden Eve Nakliyat

Çatak Evden Eve Nakliyat

Erdemit Evden Eve Nakliyat

Erçiş Evden Eve Nakliyat 

Gevaş Evden Eve Nakliyat

Gürpınar Evden Eve Nakliyat

İpekyolu Evden Eve Nakliyat

Muradiye Evden Eve Nakliyat 

Özalp Evden Eve Nakliyat

Saray Evden Eve Nakliyat

Tuşba Evden Eve Nakliyat

26 Kasım 2023
Van Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
41 kez görüntülendi
Call Now Button