+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Amasya Evden Eve Nakliyat

Amasya Evden Eve Nakliyat

Amasya Nakliyat

Amasya Nakliyat Şirketimiz 1990 yılından itibaren nakliye sektöründeki eşya taşınma talepleri doğrultusunda, evden eve nakliyat sektörü için yatırımlar yapmaya başlamıştır. Evden eve nakliyat sektöründe hedeflenen noktaya gelmek için, kamu personelinin evden eve taşınma taleplerini de temel alarak, çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler sağlamıştır. İhtiyaç duyulan müşteri isteklerini karşılamak üzere, araç içi donanım ve eğitimli personel alımına başlamıştır.

Amasya Klas Nakliyat

Amasya Klas Nakliyat standartlarını geliştirerek müşterilerine daha iyi hizmetler sunabilmek için, klasik yöntemleri bırakıp 2008 yılında balonlu naylon kullanarak, eşyanın Klasli şekilde taşınmasını sağlamıştır.

Günümüze kadar olan süreçte kullanmakta olduğumuz taşıma araçları, ekip ve ekipmanları ile sektördeki yenilikçi anlayışıyla lider konumdadır. Firmamızın Klasli ve çözüme odaklı çalışmaları sayesinde, evden eve nakliye sektöründe tavsiye edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Firmamız eşya taşımacılığı konusunda müşterilerimizin yanında olmayı, onların istek ve beklentilerini karşılamak için, gerekli donanımı sunmayı, şirket politikası haline getirmiştir. Firmamız 1990 yılının başlangıcında, ISO 9001 kalite yönetim sistemi uygulama çalışmalarına başlamıştır. Kalite yönetim sistemi, müşteri odaklı çalışmalar doğrultusunda öneri ve şikâyetleri kayıt altına alınıp, evden eve sektöründe gelişim sürecini sağlamıştır.

Klas Nakliyat Hizmetleri

Hizmetlerimiz, şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma, asansörlü nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşıma ve paketleme hizmetlerini, profesyonel ekibi ile zamanında ve koordineli bir şekilde sunmaktadır. Aşağıda yer alan hizmet içeriklerini ve yaptığımız çalışmaları inceleyin.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat denince ilk akla gelen konulardan birisi taşınma ücretidir. Taşımacılıkta fiyatın yanı sıra, özenle ve titizlikle paketleyip korumaya aldığımız eşyalarınızı, kırmadan, dökmeden, çizmeden ve hiçbir şekilde zarar görmeden, yeni adresinize sağlıklı bir biçimde ve uygun fiyat ile taşımayı garanti ediyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Taşınacağınız yerin çok katlı olması, merdivenlerin eşya taşımaya müsait olmayışı, giriş kat gibi uygun olmayan ve bina asansörünün kullanılmaması durumunda, evlere eşya taşımanın en kolay çözümü asansörlü taşımacılık. Eğer ikamet edeceğiniz yerde asansör yoksa, bina yönetimi asansörle eşya taşımaya izin vermiyor ise, asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Eşya Depolama

Çeşitli nedenlerden dolayı açıkta kalmış eşyalarınızı, koruma altına almak ya da geçici bir süre saklamak için yer arıyorsanız, eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşyalarınız olabilecek afetlere dayanıklı, yerden 5cm yükseklikte, ambalajlı ve iyi istiflenmiş bir şekilde depolanmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Evinizi, ofisinizi ve iş yerinizi başka bir şehre taşımak istiyorsanız, mutlaka uzman bir firmadan yardım almanız gerekir. Farklı bir şehre taşınmak oldukça zorluyken, birde taşınma sorunları ile uğraşmamanız açısından, firmamız ile görüşüp planlı hareket etmeniz daha yararlı olacaktır. Şehirler arası evden eve nakliyat sektörü içerisinde Türkiye coğrafyasını iyi bilen, en uygun fiyat politikası sunan ve Klasli taşıma hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Aynı istikamete giden birbirinden farklı müşteri yüklerinin, tek araç ile taşınma şekline parsiyel nakliyat ya da parça eşya taşıma denir. Parsiyel yük taşıma işleminde ki amaç, aynı güzergahta taşınması talep edilen eşyalar aracı doldurmasa da, aynı araca yüklenerek taşınması, maliyeti açısından ekonomik bir çözümdür.

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat konusunda tecrübeli olan firmamız, prensipli çalışanları ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Amasya ve ilçeleri başta olmak üzere, taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Evden Eve Taşıma Hizmeti

Banka, büro, ofis taşıma süreçlerinde olduğu gibi öncelikle ücretsiz eksperimiz tarafından yapılacak işin, kaç kişilik ekipten oluşacağını, hangi araçların kullanılacağını, paketleme ve ek hizmetleri de göz önünde bulundurup, teklif dosyası hazırlıyoruz.

Taşımada kalitenin öncüsü olduğumuzu bildikleri için, müşterilerimiz bize Klasiyor. Zamanında işlem yapıldığından emin olarak hizmet talep ediyor. Bizde Amasya Klas Nakliyat olarak, kaliteden ödün vermiyor, profesyonel evden eve taşıma hizmeti veriyoruz.

Göynüyücek Evden Eve Nakliyat

Gümüşhacıköy Evden Eve Nakliyat

Hamamözü Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Merzifon Evden Eve Nakliyat

Suluova Evden Eve Nakliyat

Taşova Evden Eve Nakliyat

05367701040—————-05079051580

17 Ocak 2015
Amasya Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
2.032 kez görüntülendi
Call Now Button