+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan birisi sigorta kapsamında yapılan eşya taşıma faaliyetleridir. Firmamız Samsun sigortalı evden eve taşıma çalışmalarında örnek davranışlar sergileyerek bu konuda akıllarda oluşan soruları en başta ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Öncelikle sigortalı evden eve nakliyat nasıl yapılır, sigortalama işlemlerinde asıl önemli olanlar nelerdir, sigortalama işlemi yapılırken nelere dikkat edilmelidir, sigorta kapsamında neler teminat altına alınır bu konularda öncelikle müşterilerimize bilgi aktarımı yapmaktayız.

Eşya Sigortalama Ve Taşımacılık Firmaları

Müşterilerimiz bu bilgilere sahip olduktan sonra eşyaları taşınırken hangi riskle karşılaştıklarında teminat bedeli olarak alacaklarını açık bir şekilde bilmektedir. Özellikle asansörlü nakliyat veya parça eşya taşıma konularında gerçekleştirmiş olduğumuz titiz çalışmalarımızı her konuda, her alanda, her kademede hassasiyetimizi koruyarak yapmaktayız. Akif taşımacılığı veya şehirlerarası taşımacılık konusunda da yapmış olduğumuz bütün faaliyet alanı sigortalı taşıma kapsamında değerlendirilmektedir.

Ücretsiz Ekspertizle Sigortalı Evden Eve Nakliyat Poliçesi Hazırlama

Özellikle firmamız bu hizmeti gerçekleştirirken ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyaların değerlendirilmesini teker teker ve müşteri gözetiminde yapmaktadır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde özellikle müşteri gözünde en değerli olan eşyalar öncelikle sigorta kapsamına alınmaktadır. Evden eve nakliyat firması olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bütün taşıma hizmetlerinde öncelikle yapılması gereken sigorta poliçelerinin müşterilerimizle birlikte eşyaları yerinde muayenesi sırasında gerçekleştiriyoruz.

Taşıma Öncesi Eşya Sigortalama Yapan Nakliyat Firmaları

Taşıma öncesi yapılması gereken sigorta işlemlerini özellikle en uygun sigorta şirketleri ve en ekonomik sigorta bedelleri ile gerçekleştirmekteyiz. Taşıyıcı sorumluluğu anlayışı çerçevesinde yapmış olduğumuz sigortalı nakliyat işlemlerinde özellikle bu işlemin olması gerektiğini kabullenmiş bir firma olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Sigorta hizmetleri kapsamında eşyaların taşınması yapılırken oluşabilecek hasar ve herhangi bir aksaklığa karşı mağduriyet giderici önlemler alınmaktadır.

Evde Eve Eşya Sigortalama Çeşitleri Nelerdir

Evden eve nakliyat çalışmalarında yapılan sigortalama işlemleri yalnızca bir çatı altında toplanmıştır. Fakat farklı amaçlara hizmet eden çalışmalardan oluşmaktadır. Bu çalışmaların en başında taşıyıcı sorumluluk sigortası gelmektedir. Bu sigortalama işlemini yaparken özellikle eşyaların başına gelebilecek bütün aksaklıklar düşünülerek en ince detayına kadar ele alınmaktadır.

Sigortalı Ev Taşıma

Taşıyıcı sorumluluğu çerçevesinde yapılan sigortalama işlemleri özellikle taşınma sırasında gerçekleşecek bütün faaliyetlerin ele alındığı açıkça görülmektedir. Firmamız özellikle evden eve nakliyat çalışmalarında bütün planlamayı müşterilerimizin memnun olabileceği faaliyet alanı oluşturarak gerçekleştirmektedir. Bütün eşyalar müşteri mağduriyetini maksimum seviyede karşılayacak şekilde sigorta kapsamına alınmaktadır.

Sigortalı Nakliyat Eşya Depolama

Eşya depolama sigortası eşya depolama işlemleri sırasında ortaya çıkabilecek bütün riskler göz önünde bulundurularak depoya giren eşyalar sigorta kapsamında ikinci bir koruma altına alınmaktadır. İkinci bir koruma altına dememizin sebebi depoların %100 eşyaları maksimum derecede koruyabilecek şekilde hazırlanmış olması zaten başlı başına bir güvenlik unsuru oluşturmaktadır. Bunun yanında evden eve nakliyat hizmetlerinin daha güvenli ve emniyetli bir şekilde gerçekleşebilmesi için depolarda ortaya çıkabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalama kapsamına alınmaktadır.

Ekspertiz Sigortalı Nakliye Poliçesi

Sigortalı

Bu yoğun çalışma temposu içerisinde eşyaların paketlenmesi, eşya asansörü kullanarak araçlara taşınması, montaj ve de montaj işlemlerinde ortaya çıkabilecek hasarlar hepsi en başta düşünerek çalışma gerçekleştirilir. Bu çalışmalar esnasında istem dışı ortaya çıkabilecek bütün zararlar sigortalı nakliyat kapsamı dahilinde maddi ödemeler yapılarak karşılanmaktadır. Eşyaların ekspertiz tarafından verilen değeri üzerinden sigorta bedelleri ödenmektedir.

Evden Eve Nakliyat Sigortası 

Evden eve nakliyat sigortası yaparken özellikle sigorta kapsamına alınacak bütün hususlar detaylı bir şekilde poliçelere işlenmektedir. Sigortalı nakliye şirketi olarak gerçekleştirmiş olduğumuz sigortalı taşımacılık faaliyetlerinde özellikle eşyaların taşınması sırasında ortaya çıkabilecek hasarlar sigorta kapsamına alınarak bu konuda eksiklik ortaya çıkmasını engellemekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular
Nakliyat sigortası nedir ne ise yarar?

Nakliyat sigortası tanımı ve kapsamı; demir yolu, hava, deniz ya da kara yolu ile yapılan taşımacılıkta olabilecek zararlara karşın, taşınan eşyaların korunmasıdır. Hasar alma durumunda, zararın karşılanmasını sağlayan işlemidir.

Nakliyat sigortası neleri kapsar?

Nakliyat Sigortası; kara, deniz, hava ve demir yoluyla bir yerden başka bir yere taşınan yükün, taşınması sırasında olası tehlikelerden kaynaklı hasarlarını kapsar teminat kapsamında telafisini sağlar.

Nakliyat sigortası zorunlu mu?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk şartı yoktur. Buna rağmen önleyici bir tedbirdir. Klas nakliye şirketimiz bu tedbiri sizler için alır ve tüm taşıma işlemlerinde ücretsiz olarak uygular.

Evden eve nakliyat sigortası nasıl yapılır?

Evden eve nakliyat sigortalı ev taşıma işlemlerinde yapılır. Ev eşyalarının taşınma aşamalarında nakliye aracına yüklenmesinde ve kara yolunda seyir halinde taşınmasında yazılı sözleşme ile yapılır.

05367701040 ———– 05079051580

16 Ocak 2015
Sigortalı Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
2.432 kez görüntülendi
Call Now Button