+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Çankırı Evden Eve Nakliyat

Çankırı Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRİÇİ / ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Çankırı merkezli kurulan ve müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren nakliyat firmamız, gerek sahip olduğu taşımacılık araçları gerekse de deneyimli çalışanlarıyla sektörün en başarılı firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Özellikle bahar ve yaz dönemlerinde evlerini taşıyan müşteriler tarafında yoğun talep gören firmamız, sadece dönemlik değil 365 gün boyunca kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

GÜVENLİ TAŞIMACILIK

Öğrenci nüfusunun yoğun olması sebebiyle de nakliyat sektörünün hız kazandığı bir şehir olan Çankırı’da taşımacılık sektöründe en köklü şirketlerden biri olan firmamız, yıllarca müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile öne çıkarak adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Çankırı nakliyat firmaları arasına uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetiyle en çok tercih edilen şirketler arasında ye alan firmamız, taşımacılık konusunda deneyimli çalışanların yanı sıra yeni nesil nakliyat araçları ile profesyonel hizmet vermeyi sürdürmektedir.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Firmamız Çankırı nakliyat denildiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olarak, sektörde uzun yıllar başarılı bir şekilde faaliyet göstererek edindiği tecrübeleri görev aldığı her yeni işte uygulamaya devam etmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimizin yanı sıra profesyonel taşımacılık gerektiren tüm faaliyetlerde görev alan firmamızın deneyimli personeli, aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerinin bir göstergesi olarak güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Atkaracalar Evden Eve Nakliyat

Bayramören Evden Eve Nakliyat

Çerkeş Evden Eve Nakliyat

Eldivan Evden Eve Nakliyat

Ilgaz Evden Eve Nakliyat

Kızılırmak Evden Eve Nakliyat

Korgun Evden Eve Nakliyat

Kurşunlu Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Orta Evden Eve Nakliyat

Şabanözü Evden Eve Nakliyat

Yapraklı Evden Eve Nakliyat

 

Çankırı Evden Eve Nakliyat

05367701040  ———  05079051580

17 Ocak 2015
Çankırı Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
4.801 kez görüntülendi
Call Now Button