+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin Nakliyat

Artvin nakliyat işinde deneyimli olan firmamız karşılıklı güven esas olmak koşulu ile taşımacılık alanlarındaki titiz ve prensipli nakliye çalışmalarımız ile Türkiye de lider nakliye firmasıyız. Tüm Türkiye’nin 81 ilinde şubeleriyle dizayn taşımacılık olarak nakliye sektörünü yakından takip edip, çalışmalarımıza destek verecek farklı ürünleri güncel olarak firma envanterimize eklemeye çalışmaktayız.

Örneğin çok daha nitelikli ambalajlama malzemesi, kopmayan açılmayan bant, asansörlü nakliye vinçleri gibi… Evden eve taşımacılık denince aklınıza yalnızca bir kaç taşıyıcı eleman ve bir kamyon gelmesin. Evden eve nakliye planlı çalışma sistemi gerektiren daha uzman daha hızlı ve daha uzman bir şekilde taşınma biçimidir. Hele Türkiye gibi büyük bir yer de, her kamyonu olanın şehir içi taşımacılık yapmış olduğu söylenemez.

Müşteri memnuniyetini temel alarak oluşturmuş olduğumuz şirket politikamız ile; nitelikli hizmet anlayışını da eksiksiz ve güvenilir şekilde yerine getirmek unsurlarını içermektedir. Şehir içi taşımacılık öncesinde şirketimizin Nakliyat Eksperleri, taşınacak eşyalarınızı ve binayı inceledikten sonra taşımacılık ile alakalı bir rapor hazırlar.

Bu rapor, verilecek fiyat teklifinin de belirlenmesinde önemli rol oynar. Klas taşımacılıkın incelemesi sırasında ihtiyacınız olan evden eve taşımacılık hizmetlerini şirketimizin eksperlerimize iletebilir, taşınma esnasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınız, taşıma günü kadar ambalajlanır.

Paketleme ne kadar iyi olursa eşyalarınızda bir o kadar güvenli taşınır. Bunun için her bir eşyaya uygun ambalajlama seçeneklerimizle hizmet sunmaktayız. Elbiseleriniz için, özel askılı giysi kolileri, mobilyalarınızın için balonlu naylon, kırılacaklarınız için beyaz kağıt kullanılarak kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız uygun biçimde ambalajlanır.

Eşya Depolama

Artvin nakliyat Eşya depolama ve saklama hizmeti; günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiş ve gün geçtikçe bu gereksinimler artmaya başlamıştır. Bu nedenle de  Eşya Depolama firması olan Artvin Depolama son derece modern depolar inşa ederek sizlere depolama sektöründe kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir. Korumak istediğiniz yada saklamak istediğiniz malzemelerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Modern kültürün bir sonucu olarak yeni bir hizmet sektörü haline gelen eşya depolama ve eşya saklama, Artvin başta olmak üzere çok yaygınlaşmıştır. Nakliye hizmeti ile başlamış olduğu sektörde her geçen gün kendisini ilerletmiş ve sektörünün en iyisi olmayı hedeflemiştir. Hedefleri doğrultusunda üstün hizmet kalitesi ile eşyalarınızın sistemli ve koordineli bir biçimde depolanması hizmeti sunmaktadır.

Eşya depolama hizmetinde ve kalitesinde % 100 müşteri memnuniyeti ile sektöründe kendini kanıtlamış bir işletmedir. Uzun yıllardır taşımacılık alanında faaliyet göstererek müşterilerinin gözdesi haline gelmiştir. Sürekli olarak kendini yenileyen, teknolojik çözümler üreten Eşya Depolama şirketi Artvin Nakliyat ile güvenli bir şekilde eşyalarınızın depolanmasını sağlayabilirsiniz.

Eşyalarınızın güvenli ve temiz bir biçimde depolanmasını sağlamak amacı ile özel olarak tahsis etmiş olduğu geniş, ferah ve depolama hizmeti için özel tasarlanmış olan depolarda eşyalarınızın depolanmasını sağlamaktadır. Eşya depolama hizmetine başlamadan önce alanında uzman ve tecrübeli ekspertiz eşyalarınızı yerinde tespit eder, depolama için uygun ortamın hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Klas evden eve nakliyat Eşya Depolama kendi araçları ile evlerinizden eşyalarınızı alıp depoya taşımaktadır.

Eşya depolama hizmeti verirken her zaman modern paketleme ile eşyalarınızın zarar görmesini önlemek hedefiyle paketli bir biçimde taşınması sağlanır.

Eşya depolama hizmeti verirken her zaman modern paketleme sistemi ile eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için eşyalarınızın paketli bir şekilde taşınmasını ve yerleştirilmesini sağlar.

Evden eve nakliyat sektöründe olduğu gibi ev eşyası sektöründe de öncü kuruluşlardan olan Artvin Depolama; ev eşyası, ofis eşyası, paketleme, nakliyat ve taşımacılık hizmetleri kapsamında titizlik gösterirken diğer yandan eşyalarınızı depoya taşırken her çeşit güvenceyi de sunmaktadır.

Eşya depolama hizmeti için özel olarak tahsis edilen eşya depoları; 7/24 güvenlik kamerası ile kontrol edilirken düzenli olarak da ilaçlama işlemleri yapılmaktadır.

Eşya depolama hizmeti her şeyden önce iyi, kaliteli, güvenli ve ferah depolara sahip olmakla başlar. Artvin Depolama firması bu konu da bilinçli ve hassas olduğu için depolarına gerekli önemi göstermekte ve sürekli olarak geliştirmektedir. Artvin Depolama farkı ve kalitesi ile fazla eşyalarınızı yada evinizdeki tüm eşyaları depolamanız mümkündür. Eşya depolama hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Ambalajlı Nakliyat

Artvin evden eve nakliyatEşya paketleme hizmeti evden eve taşımacılık hizmetinin en önemli bölümlerinden biridir. Eşyalarınızın çizilmemesi ve nakliyat aracına dizilirken açılıp kapanmasını engellemek için paketlenmesi gerekir. Eşyalarınızın paketlenmesi sonucunda darbelere karşı ve taşınırken yaşanabilecek olan sarsıntılara karşı olması için balonlu naylonlarla paketleme yapılmaktadır.

Eşya ambalajlama; taşımacılık sektöründe eşyaların zarar görmemesi için alınan bir önlemdir. Eşyalarınıza maddi ve manevi verdiğiniz değerin farkında olan Artvin Evden Eve Nakliyat; eşyalarınızın paketlenmiş bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Eşyalarınızı paketlemek için her daim birinci sınıf kaliteli A sınıf ekipmanlar kullanmaktadır.

Nakliyat hizmeti almak istediğinizde ücretsiz keşif yapmak için gelen ekspertiz eşyalarınızın taşınma esnasında zarar görmemesi için en doğru ambalajlama seçimini yapmaktadır. Nakliyat hizmeti için anlaşılan gün ve saatte gelecek olan personeller eşyaların paketlenmesini ve nakliyat aracına taşınma işlemini yapar. Belirtilen adrese getirilen paketlenmiş eşyaların paketli itinalı bir şekilde açılır ve yerlerine yerleştirilir.

Eşyaların sorunsuz bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmesi ve diğer yandan nakliye aracının seyir haline olmasıyla eşyalarınızın zarar görmemesi için eşya paketleme yöntemlerini iyi bir şekilde uygulamak gerekmektedir. Eşya ambalajlama ne kadar sağlıklı bir biçimde uygulanırsa eşyaların da nakliye sürecinden olumsuz etkilenmesi de o kadar azalacaktır.

Taşımacılık sektöründe vermiş olduğu hizmetin kalitesi ile adını duyurmuş işletmemiz ile uygun fiyat ile anlaşmanız mümkündür. Hizmet sektörümüzde önceliğimiz; müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu sebeple maddiyattan çok maneviyata önem vermekte ve uygun fiyat garantisi vermekteyiz.

Paketlenen eşyaların pratik ve güvenli bir biçimde bir şekilde nakliyat araçlarımıza yerleştirip rahat bir şekilde nakledilecek adrese taşınmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim kurun.

Ardanuç Evden Eve Nakliyat

Arhavi Evden Eve Nakliyat

Borçka Evden Eve Nakliyat

Hopa Evden Eve Nakliyat

Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Murgul Evden Eve Nakliyat

Şavşat Evden Eve Nakliyat

Yusufeli Evden Eve Nakliyat

05367701040 ——— 05079051580

17 Ocak 2015
Artvin Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
4.574 kez görüntülendi
Call Now Button