+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT ASANSÖRLÜ

Nakliyat Firmaları ve Ev Sahipleri İçin Asansör Olmazsa Olmaz Bir Araçtır. Evinizi Taşıttırmak İstediğinizde Mutlaka Asansörlü Nakliyat Firması Tercih Ediniz. Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları Arasında En Fazla Asansör Bulunduran Firma Klas Firmasıdır. Evden Eve Eşya Taşımacılığında Asansör Kullanmanın, Ev Sahipleri İçin Birçok Faydası Vardır.

Eşyalarınız Zarar Görmeden, Üstelik Çok Yüksek Binalardan Bile Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Eşyaları İndirmek, Nakliyat Asansörü İle Mümkün. Eşyalarınızın Değerli Olduğunun Farkındayız. Bu Yüzden Gerek Asansör Kullanan, Gerekse Diğer Elemanlarımızı Özenle Seçmekteyiz. Bütün Elemanlarımız Kendi Bümyemizde Çalışmakta Olup, Toplama Elemanlarımız Yoktur.

Asansörlü Nakliyat

Günümüzde modern hizmetler artık her alanda büyük kolaylık sağlıyor. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de bu hizmetlerden bir tanesi ve bu tarz bir hizmet arıyorsanız şu an çok doğru bir sayfadasınız
Asansörlü Taşıma Çalışmayı Hızlandırıyor.
Çünkü firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe etkin hizmetler üretiyor ve sizlerin %100 memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiş bir kuruluştur. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak olacaktır.

Hepimizin bildiği üzere geleneksel yöntemler yerini çok daha hızlı nakliyat sürecini mümkün kılan asansörlü taşıma hizmetlerine bıraktı. Çalışmaların hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayan asansörlü nakliyat aynı zamanda eşyalarının hasar görmeden nakil edilmesi için de büyük önem taşıyor. Dolayısıyla bu alanda gerek alt yapısı gerekse uzman kadrosu ile firmamızı tercih etmenizde büyük yarar bulunuyor. Dilerseniz hizmetlerimizin daha iyi algılanabilmesi adına maddeler halinde ilerleyelim;

  1. Ücretsiz expertiz çalışması gerçekleştirerek eşyaları yerinde inceliyoruz
  2. Güçlü ve kapasiteli asansörlü araçlar ile sizin belirleyeceğiniz tarih aralığında adresinize ulaşıyoruz
  3. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimizden büyük memnuniyet duyacaksınız. Çünkü bu hizmeti profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz ve eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yerine ulaştırmak başlıca hedefimiz. Bu hizmetimiz ile ilgili küçük bir detay daha aktaralım. Eğer çok daha kapsamlı bir paketleme çalışması talep ediyorsanız bu hizmetimiz ufak bir fiyat farkı ile sunulmaktadır
  4. Evinizde veya işyerinizde bulunan mobilya ya da su tesisatına bağlı bulaşık veya çamaşır makinesi gibi cihazları hiç dert etmeyin. Çünkü firmamızın bu konuda uzman personeli söz konusu işlemleri profesyonel düzeyde gerçekleştiriyor
  5. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat talepleriniz için geniş araç filomuzdan mutlaka yararlanmanızı öneriyoruz
  6. Ticari işletmelere yönelik olarak fuar veya benzeri etkinliklere özel taşımacılık hizmetlerimiz bulunuyor
  7. Eşya sigortalama ve eşya depolama hizmetlerimiz yine sizlerin memnuniyetini hedefliyor

Görüldüğü gibi çok sayıda hizmeti bir arada sunuyoruz ve en cazip koşullarda sürdürdüğümüz hizmetlerimizi uzun yıllardır aralıksız devam ettiriyoruz. Lütfen başta asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak için 7/24 açık bulundurduğumuz telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz.

Asansörlü Taşıma

Klas Nakliyat ayrıcalığı ile artık yüksek katlara ulaşmak hem daha güvenli hem de daha kolay. Asansörlü taşıma sistemimizle, garantili nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde, yetkilimiz size asansörlü taşımanın kolaylığı ve ekonomik olduğu hakkında gerekli bilgiyi verecektir.

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için firmamızın tek gereksinimi, uygun zemin şartlarının oluşması, örneğin, yük asansörünün giremeyeceği kadar dar sokakta bulunan bir yerde ya da elektrik direğinin tehlike arz ettiği yerlerde yük asansörü kurulamamaktadır.

Bu durumlar haricinde hemen her yere asansör kurarak asansörlü taşıma işlemi yapmaktayız. Yalnızca bir kaç saat içerisinde yeni yerinize taşınmak istemez misiniz? O halde sizin de tercih edeceğiniz tek sistem asansörlü taşıma sistemi olsun. Zaten 3. kat ve üzeri için firmamız asansörlü taşımayı önermektedir. Bu nedenle, çok daha güvenli, seri ve daha ekonomik bir şekilde taşınmış olursunuz. Detaylar için bizi arayın.

asansörlü evden eve nakliyat

08 Aralık 2023
Asansörlü Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
291 kez görüntülendi
Call Now Button