+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Bafra Evden Eve Nakliyat

Bafra Evden Eve Nakliyat

Samsun Bafra Evden Eve Nakliyat

Bafra evden eve asansörlü nakliyat hizmetleri firmamız tarafından uygun fiyat ve garantili hizmet olarak yapılır. Bizi takip edin.

Samsun Bafra Nakliyat

Eşyanızın daha güvenli ve iyi bir şekilde taşınabilmesi için öncelikle firmanın eksperi tarafından incelenmesi yerinde olur. Eşyaların boyutları , eşyayı alacak araç hacmi ve sayısı , kullanılacak özel ambalaj malzemesi , kullanılacak eleman sayısı , eşyaların alınacağı ve taşınacağı katlar belirlenir , buna göre size bir fiyat teklifi sunulur. Bu servis için firmamız hiçbir ücret almamakta olup tamamen ücretsizdir
Tecrübeler göstermiştir ki , ekspertiz etabı ihmal edildiği takdirde , taşınma günü istenmeyen sorunlar gündeme gelebilmektedir.

Samsun Bafra Nakliye

asansör var zannedilebilinmekte , merdivenler tahmin edilenden darmış denebilmekte , eşyaların çok olduğu ileri sürülebilmekte , eşya daha az sanıldığı için gelen kamyon yetersiz kalabilmekte gibi bir dizi akla gelen ve gelmeyen sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Bafra Nakliye Aslında , taşınılan yeni yerin fiziki şartları da önemli olduğu için , çoğu nakliyat firmasının üzerinde durmamasına rağmen , yeni yerin de gösterilmesi büyük fayda sağlayacaktır.
Bafra Nakliye tüm bu söylenenlerin yerine getirilmesinden sonra , taşımayı yapacak firmamız fiyat teklifi vermelidir.

Bafra Nakliyat

Müşterinin , teklif edilen fiyata nelerin dahil olduğunu detaylı bir şekilde belirleyip , not etmesinin faydası çok büyük olacaktır.
Anlaşmanın akabinde taşınılacak gün ve kamyonun geliş saati üzerinde mutabakata varılır ve taşınma işinin ilk etabı böylece tamamlanmış olur.

Paketleme Hizmeti

Bafra Nakliye Kırtasiye , züccaciye , giysi vs. eşyalarınız paketlenmesidir. Bunu sizlerin yapabileceği gibi makul bir fiyata ek elemanlarla bizde yapabiliriz.
Ambalajlama Hizmeti
Bafra Evden Eve Nakliyat mobilyalar , beyaz eşyalar ve koltukların hasar görmemesi için ambalajlamayı titizlikle biz yapıyoruz. Ambalaj malzeme seçimini ekspertiz arkadaşımızla birlikte kesinleştriniz. Sizin istemiş olduğunuz ambalaj materyallerini kullanırız.


Büro Taşımacılık Hizmeti
Mutlaka ve mutlaka ekspertiz yapılmalıdır.


Ofis – Büro Taşımacılığı
Bafra Nakliye Ofis ve büro taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana prensibimizdir. Beklentilerinizi karşılamak için amacımız, sizlerin yeni çalışma ortamınızı en iyi şekilde hazır hale getirmektir.

Kargo – Parça Eşya Nakliyat
Bafra Nakliye Kargo, parça veya parsiyel ev eşyalarınızı Türkiye’nin ve dünyanın her tarafına,Bafra Nakliyat güvencesiyle gönderebilirsiniz. Parsiyel gönderilerinizi karar verdiğinizde yetkilimizi aramanız yeterlidir. Şirketimiz istediğiniz gün ve saate mevcut evinizde alıp istediğiniz gün ve tarihte adresinize teslimatını gerçekleştiriyoruz.

✅ Samsunklas Nakliyat :1990, Samsun
✅ Evden eve NakliyeProfesyonel Taşıma
✅ Taşıma Sigortası :HDI Sigorta
✅ Asansörlü Taşıma :15. Kelimeyi derecelendirin
✅ Hizmet Bölgesi :Türkiye Geneli
✅ Firma Belgeleri :K3-İso Belgesi

05367701040 ———– 05079051580

bafra evden eve nakliyat

17 Ocak 2015
Bafra Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
2.418 kez görüntülendi
Call Now Button