+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale Nakliyat

Çanakkale Klas evden eve nakliyat Türkiye genelinde evden eve şehir içi ve şehirler arası ambalajlı sigortalı ve asansörlü taşımacılıkta uzman ve güvenilir kadromuzla hizmetinizdeyiz..Hizmetimizde güvenilir mobilya sökümü ve montajı yapılmaktadır.En büyük hedef ve farkımız , olağanın dışında , belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde , taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir.


Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma ve nakliyat işinin gerçekleşmesidir.Şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 belgesine sahiptir. 1990 yılından buyana evden eve nakliyat sektöründe faaliyette olan firmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek siz değerli müşterilerimizin sayesinde evden eve nakliyat sektöründe marka olmuş ve bugünlere gelerek daha temiz ve saygılı hizmet vermeyi kendimize bir misyon bilmişizdir.

Çanakkale şehirlerarası Klas Nakliyeciliği

Klas Nakliyeciliği uzun yıllar kullanılan bir nakliye yöntemidir. Bu yöntemin güvenilir olduğunu da belirtebiliriz. Eşyalarınızda herhangi bir çalınma, kayıp vb. hasarlar meydana gelirse de bu tamamen taşıyıcı firmanın sorumluluğundadır. Bu yüzden zararların tazmini söz konusudur. Klasa taşımacılığının aÇanakkaletajı çoktur ancak uzayan teslim süreleri biraz problem edilebilir.

Bunun dışında oldukça güvenli ve sigortalı taşıma yapılır. Taşıma işlemi yaptırmak isteyen herkes bu yönteme biraz mesafeli dursa da güvenilir olduğunu belirtmek gerekir. Eşyalarınızı güzelce muhafaza ettikten sonra Çanakkale nakliyat hizmeti için uygun firmalarla görüşebilirsiniz. Adresinizden alınan eşyalarınız araca yüklenir ve aynı istikamete giden diğer eşyalarla yola çıkarılır. Kesinlikle sigortasız taşıma yapılmaz.

Eşyalarınızın güvenliği açısından bu önemlidir. Kargo şirketlerinde olduğu gibi boya ve ağırlığa göre fiyatlar belirlenir. Hatta bu fiyatların kargolara göre yarı yarıya bile olduğu söylenebilir. Bu yüzden Çanakkale Nakliyat Klas taşımacılığı sıklıkla tercih edilir.

Firmamız kaliteden ödün vermeden devam eden ilkeli ve dürüst taşıma prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ederek 2 büyük kapalı kasa aracımız,kamyonetimiz ve 2 asansör 2 ücretsiz ekspertiz ve bir servis aracımızla Çanakkale evden eve nakliyat firmaları arasında liderliği korumaktayız…

Sizler için en iyiyi herzaman düşünen firmamız kaliteden kesinlikle ödün vermeyeceğini duyurur, ucuz fiyat teklif etmemenizi ve ucuz taşıyan firmalardan kaçınmanızı öneririz.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma denildiği zaman tam bir sıkıntı durumu akla gelmektedir. Ev kiralarsınız, yeni ev alırsınız ya da kamu hizmeti veriyorsunuz ve atamanız çıktı. İşte sizin için sıkıntılı bir durum. Şimdi nereden bulacağız evden eve taşıma hizmeti veren firma ve bir de güvenilir olması şartıyla.

Çanakkale da doğru bir evden eve nakliyat firması seçimi: Telefon aracılığı ile bulduğunuz her firma gerçek bir Çanakkale evden eve nakliyat firması değil. Sizin bu durumda tek yapmanız gereken firma hakkında araştırma yapmanız.

Araştırmanın ilk adımı olarak firmanın merkezi neresi. Firmanın ev eşyası taşıma ya uygun araçlar mevcut olup olmadığı en azından k3 yetki belgesi nin olup olmadığını araştırmak. Tabii birde taşıma işini vermeden önce kaşeli imzalı teklif isteyin. Bu bile sizi ve eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunu kesinlikle kanıtlar. Sıkıntılı bir evden eve nakliyat hizmeti almayın.

Çanakkale Asansörlü Nakliyat

Çanakkale Asansörlü evden eve taşıma hizmeti bina içerisinden merdivenleri kullanmadan bina asansörünü kullanmadan tamamen bina içinden bağımsız raylı bir vinç sistemidir. Çanakkale şehir içi nakliyat hizmetinde dış cephe asansörü kullanımı eşyaların ve sizin açınızdan oldukça güvenli bir sistemdir. Eşyaların taşınma esnasında yıpranma payı %1 olmaktadır. Sabah eşya taşımaya başladıktan sonra yükleme ve boşaltma işlemi tam 5 saat sürmektedir.

Çanakkale asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde bir ilki gerçekleştiren edine Klas nakliyat olarak ikinci bir ilke daha imza atmıştır. Sizlere daha hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için ikinci evden eve asansörünü de getirmiştir. Sizin binbir güçlükle aldığınız eşyalarınızı 0 zarar ile taşıma garantisi vermektedir. Bu nedenle üç taşınma bir yangına bedel dir zihniyetinide ortadan kaldırmıştır. Sizin yapmanız taşınmadan önce mutlaka bizden doğru bilgi almanızdır.

Çanakkale Nakliyat Fiyatları

Çanakkale Evden eve nakliyat fiyatları, Çanakkale evden eve hizmeti fiyat belirlemek eşyaların alınacağı ve bırakılacağı adres alınacağı ve bırakılacağı kat asansör durumu fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve ekonomik fiyatlara taşınmanın yolu Klas nakliyat tarafından gerçekleşmektedir.
Çanakkale içi ve şehirler arası ev & ofis taşıma hizmetinden yararlanmak ve kaliteli hizmet almanın yolu Çanakkale Klas evden eve nakliyat firmasından geçer.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Ayvacık Evden Eve Nakliyat

Bayramiç Evden Eve Nakliyat

Biga Evden Eve Nakliyat

Bozcaada Evden Eve Nakliyat

Çan Evden Eve Nakliyat

Eceabat Evden Eve Nakliyat

Ezine Evden Eve Nakliyat

Gelibolu Evden Eve Nakliyat

Gökçeada Evden Eve Nakliyat

Lapsteki Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Yenice Evden Eve Nakliyat

05367701040  ———  05079051580

17 Ocak 2015
Çanakkale Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
2.857 kez görüntülendi
Call Now Button