+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne Nakliyat

Edirne evden eve nakliyat İç Anadolu genelinde evden eve şehir içi ve şehirler arası ambalajlı sigortalı ve Asansörlü taşımacılıkta uzman ve güvenilir kadromuzla hizmetinizdeyiz..Hizmetimizde güvenilir mobilya sökümü ve montajı yapılmaktadır.

En büyük hedef ve farkımız , olağanın dışında , belli kalıplar ile değil siz müşterilerimizin istekleri ve arzuları dahilinde , taşınma işini en sorunsuz şekilde gerçekleştirmektir.

Bizim için önemli olan müşterilerimizin sıkıntısız bir şekilde taşınma ve nakliyat işinin gerçekleşmesidir.Şirketimiz Ulaştırma Bakanlığı Karayolu Taşıma Kanunu ve Karayolu Taşıma Yönetmeliği hükümleri uyarınca karayolu taşımacılık yetki belgesi olan K3 belgesine sahiptir.

1990 yılından buyana evden eve nakliyat sektöründe faaliyette olan firmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek siz değerli müşterilerimizin sayesinde evden eve nakliyat sektöründe marka olmuş ve bugünlere gelerek daha temiz ve saygılı hizmet vermeyi kendimize bir misyon bilmişizdir.

Firmamız kaliteden ödün vermeden devam eden ilkeli ve dürüst taşıma prensibiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya devam ederek kapalı kasa aracımız,kamyonetimiz ve asansörümüz ile ücretsiz ekspertiz hizmetiyle Edirne evden eve nakliyat firmaları arasında liderliği korumaktayız…

Sizler için en iyiyi herzaman düşünen firmamız kaliteden kesinlikle ödün vermeyeceğini duyurur, ucuz fiyat teklif etmemenizi ve ucuz taşıyan firmalardan kaçınmanızı öneririz.

Edirne Evden Eve Nakliyat

Edirne evden eve nakliyat hizmeti almak istiyor musunuz? Edirne Ev taşıma denildiği zaman tam bir sıkıntı durumu akla gelmektedir. Ev kiralarsınız, yeni ev alırsınız ya da kamu hizmeti veriyorsunuz ve atamanız çıktı. İşte sizin için sıkıntılı bir durum. Şimdi nereden bulacağız evden eve taşıma hizmeti veren firma ve bir de güvenilir olması şartıyla.

Edirne da Doğru bir evden eve nakliyat firması seçimi: Telefon aracılığı ile bulduğunuz her firma gerçek bir Edirne evden eve nakliyat firması değil. Sizin bu durumda tek yapmanız gereken firma hakkında araştırma yapmanız.

Araştırmanın ilk adımı olarak firmanın merkezi neresi. Firmanın ev eşyası taşıma ya uygun araçlar mevcut olup olmadığı en azından k3 yetki belgesi nin olup olmadığını araştırmak. Tabii birde taşıma işini vermeden önce kaşeli imzalı teklif isteyin. Bu bile sizi ve eşyalarınızın güvenilir ellerde olduğunu kesinlikle kanıtlar. Sıkıntılı bir evden eve nakliyat hizmeti almayın.

Edirne Asansörlü Nakliyat

Edirne Asansörlü evden eve nakliyat nedir? Edirne Asansörlü evden eve taşıma hizmeti bina içerisinden merdivenleri kullanmadan bina asansörünü kullanmadan tamamen bina içinden bağımsız raylı bir vinç sistemidir. Edirne şehir içi nakliyat hizmetinde dış cephe asansörü kullanımı eşyaların ve sizin açınızdan oldukça güvenli bir sistemdir. Eşyaların taşınma esnasında yıpranma payı %1 olmaktadır. Sabah eşya taşımaya başlandığından sonra yükleme ve boşaltma işlemi tam 5 saat sürmektedir.

Edirne asansörlü evden eve nakliyat hizmetinde bir ilki gerçekleştiren edine Klas nakliyat olarak ikinci bir ilke daha imza atmıştır. Sizlere daha hızlı ve kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunabilmek için ikinci evden eve asansörünü de getirmiştir. Sizin binbir güçlükle aldığınız eşyalarınızı 0 zarar ile taşıma garantisi vermektedir. Bu nedenle üç taşınma bir yangına bedel dir zihniyetinide ortadan kaldırmıştır. Sizin yapmanız taşınmadan önce mutlaka bizden doğru bilgi almanızdır.

Edirne Paketleme Hizmetleri

Edirne evden eve nakliyatEdirne Nakliyat Fiyatları Edirne Evden eve nakliyat fiyatları, Edirne evden eve hizmeti fiyat belirlemek eşyaların alınacağı ve bırakılacağı adres alınacağı ve bırakılacağı kat asansördurumu fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Kaliteli ve ekonomik fiyatlara taşınmanın yolu Klas nakliyat tarafından gerçekleşmektedir.
Edirne içi ve şehirler arası ev & ofis taşıma hizmetinden yararlanmak ve kaliteli hizmet almanın yolu Edirne Klas evden eve nakliyat firmasından geçer.

Enez Evden Eve Nakliyat

Havsa Evden Eve Nakliyat

İpsala Evden Eve Nakliyat

Keşan Evden Eve Nakliyat

Lalapaşa Evden Eve Nakliyat

Meriç Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Süloğlu Evden Eve Nakliyat

Uzunköprü Evden Eve Nakliyat

25 Kasım 2023
Edirne Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
48 kez görüntülendi
Call Now Button