+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Kamyon Hizmeti

Kamyon Hizmeti

Kamyon Nakliyat

Kamyon nakliyat taşımacılığı km fiyatı üzerinden fiyatlanıyor. Genellikle şehirlerarası yapılan sevkiyat maliyetini aracın yakıt tüketimi belirlemektedir. Ev, ofis, eşya taşımacılığı gibi alanlarda hizmet verilmektedir. Kamyon hafif ticari olarak biliniyor. Özellikle dar alanlarda ve de yüksek katlı binalarda asansörlü araçlar temin ediliyor. Bu konuda dikkat etmenizde yarar var. Tüm araçlarda K3 taşıma belgesi bulunuyor. K3 belgesi sayesinde şehirlerarası sevkiyatı sorunsuz bir şekilde geçirebiliniyor. En ufak eşyaya zarar gelmesi mümkün değildir. Bu konuda içiniz rahat olabilir. Özellikle eşyalar düzenli bir şekilde paketlenip sabitlenmektedir. Kamyonun hareket anında sarsılması engelleniyor ve eşyanın zarar görmesi engelleniyor.

Kamyon Nakliyatın Önemi

Genellikle diğer bölgelere sevki gerçekleştirilmesi gereken ağır yük, paletli malzemeler, hafif yük taşımacılığı gibi hizmetler için kamyon nakliyatı hizmeti sunuluyor. Her hizmeti gerçekleştirdiği için işleri baya yoğun olmaktadır. Özellikle taşınması gereken ağır yükler için tercih ediliyor. Fiyat konusunda ise yük ve eşya başarılı şekilde sığıyorsa uygun fiyata nakliyat gerçekleştirebilirsiniz. Kamyon nakliyat fabrikalardan veya şantiyelerden asansör yardımı ile yükleme yapılabiliyor.

Kamyon nakliyatın Avantajları

Kamyon nakliyat profesyonelce en iyi şekilde hizmet verilmektedir. Özellikle eşyaların miktarına ve boyutuna göre uygun geniş araç bulunmaktadır. Çeşitli boyutlarda kasalar bulunmaktadır. Küçük kasa, orta kasa ve büyük kasa olarak eşyalarınızın büyüklüğüne ve de yoğunluğuna göre seçiliyor. Eşyalar güvenle adreslere teslim ediliyor. Hizmet kalitesi ile müşteriler tarafından en çok tercih edilenler arasındadır. Ekonomik konum üzerinde önemli bir yere sahiptir.

ÖNCELİKLERİMİZ

Kamyon Nakliyat hizmetinde müşteri memnuniyeti temel ve değişmezlerdendir.
Kamyon Nakliyat hizmetinde paketleme ve ambalajlama büyük bir titizlikle paketleme ve ambalajlama yaparız.
Kamyon Nakliyat hizmetinde eşya istif etmek için özenli ve itinali bir çalışma yaparız. İyi istiflenmez ise deformasyon olabilir.
Kamyon Nakliyat hizmetinde Personelllerimiz firmamızın aynasıdır.
Kamyon Nakliyat hizmetinde kurulum hizmeti’de çok önemlidir.

05367701040 ———– 05079051580

17 Ocak 2015
Kamyon Hizmeti için yorumlar kapalı
4.048 kez görüntülendi
Call Now Button