+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Şehirler Arası Evden Eve

Kayseri ile başka bir şehir arasındaki nakliye fiyatını neler etkiler; bu konuda firmamız şeffaf ve adil sonuçlar ortaya koymaktadır.

Nakliye yapılacak iki şehir arasındaki mesafe, Eşyalarınızın miktarı, nakliye aracının sadece size tahsis edilip edilmediği gibi değişkenlere göre nakliye fiyatı ortaya çıkacaktır. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek aralarındaki mesafeye göre bir taşınma fiyatı çıkarılacaktır.

Firmamızı arayan müşterilerimiz, Kayseri Evden Eve Taşımacılık Fiyatları hakkında sorular soruyorlar; ev ne kadara ev taşınır, taşınma ücreti ne kadar, nakliye ne kadar, ne kadar ücret ödemeliyim, kaç para? Gibi soruları bizlere soruyorlar. Biz de sizler için Kayseri şehirlerarası nakliye fiyatları listesi hazırladık.

Kayseri Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?
Müşterimiz ofisimize gelerek ya da telefonla bize ulaşır. Taşınacak ev yakınsa biz keşfe gideriz. Değilse müşterimizin yolladığı görüntülerden eşyanın miktarını ve niteliğini öğreniriz. Kat sayısını da hesaba katarak bir fiyatlandırma yapılır. Mutabık kalınırsa müşterimiz sözleşmeyi imzalar nakliye ücretinin yarını öder.

Diğer yarısı da işi bitiminde ödenir. Taşınma gününe kadar ufak tefek eşyaları müşterimiz paketler. Sonra elemanlarımız beyaz eşya mobilya gibi eşyalarını paketler. Asansörler de kullanarak eski evden alıp yeni eve çıkarır ve eşyaları paketlerinden çıkarak kurarlar. Böylece Kayseri evden eve nakliyat tamamlanmış olur.

Bizimle iletişime geçin.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kayseri evden eve nakliyat

Taşıdığımız çok sayıda kamu ve özel sektör kuruluşlarının tercih ettiği Kayseri evden eve nakliyat firması olarak bize olan güveninize daima layık olmaya çalıştık. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kayseri Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat şirketi, evden eve Kayseri taşıma sektöründe; ev, ofis, işyeri ve fuar taşıma hizmetini Kayseri Türkiye geneline ilden ile tüm şehirlerimize şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.

Ücretsiz Keşif Expertizi Hizmeti

Klas Taşımacılık, Kayseri şehirlerarası evden eve nakliyat için fiyatlandırma yapmadan önce eşyalarınızın güvenle taşınması ve adil, şeffaf ve uygun bir fiyatlandırma yapabilmek için bir Keşif Experi görevlendirir.

Keşif Experi, evdeki oda sayısını, eşyaların niteliğini, Eve asansör kurmanın gerekli olup olmadığı bilgisi gibi nakliyede fiyatı etkileyecek tüm koşulları hesaba katarak bir değerlendirme yapar. Bu hizmet evden eve taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma vb. gibi tüm nakliyat işlemlerinizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sigortalı Kayseri Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Klas Taşımacılık ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri AKSigorta güvencesi altındadır. Bununla eşyalarınız; yangın, hırsızlık ve kazaya karşı sigortalanır. Bu sigorta ücreti nakliye için ödediğiniz fiyata dâhildir.

Tüm eşyalarınızı içeren tam kapsamlı sigorta yaptırmak isterseniz bunun için ayrıca ek ücret ödemelisiniz. Bir mağduriyet olması durumunda sigorta şirketi mağduriyetinizi gidererek zarar etmenizin önüne geçer.

Kayseri Şehirlerarası Küçük Boyutlu Nakliyat Hizmetiniz var mı?
Küçük boy nakliyat, eşyası az olan özen, tecrübe ve güven bekleyen ayrıcalıklı müşterilerimiz için küçük nakliye aracı ile nakliye taleplerine bağlı olarak Kayseri ile farklı bir şehirle şehirlerarası yapılan bir taşımacılık türüdür.

Şehirlerarası küçük boy nakliyat, özenle taşınması gereken eşyalarınızın size özel bir araçta taşınmasını sağlar.

Yüksek yakıt masrafları evini taşıtmak isteyenleri son zamanlarda küçük boy araçlara yönlendirmiştir. Bu araçlar motor hacimlerinin daha küçük olmasından dolayı ekonomik taşıma yapılmaktadır.

Kayseri Parça Eşya Taşıma Hizmeti Veriyor Musunuz?

Az eşyası bulunan, yüksek ücret ödemek istemeyen, uygun fiyat arayan ve müşterilerimiz için Kayseri ilimizde parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Nakliye firmaları, maliyet sorunları nedeniyle aynı araçta birden fazla eşya taşıyarak, toplam maliyeti müşteriler arasında paylaştırarak düşürürler ve nakliyenin daha ekonomik hale gelmesini sağlarlar. Bu sayede Kayseri şehirlerarası nakliyat ucuz bir imkâna kavuşmuş olur.

Akkışla Evden Eve Nakliyat

Bünyan Evden Eve Nakliyat

Develi Evden Eve Nakliyat

Felahiye Evden Eve Nakliyat

Hacılar Evden Eve Nakliyat

İncesu Evden Eve Nakliyat

Kocasinan Evden Eve Nakliyat

Melikgazi Evden Eve Nakliyat

Özvatan Evden Eve Nakliyat

Pınarbaşı Evden Eve Nakliyat

Sarıoğlan Evden Eve Nakliyat

Sarız Evden Eve Nakliyat

Talas Evden Eve Nakliyat

Tomarza Evden Eve Nakliyat

Yahyalı Evden Eve Nakliyat

Yeşilhisar Evden Eve Nakliyat

26 Kasım 2023
Kayseri Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
39 kez görüntülendi
Call Now Button