+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Ofis Biro Taşımacılığı

Ofis Biro Taşımacılığı

Büro Ofis Taşımacılığı

☎️ Kurumsal Telefon                                        0536 770 10 40
✅ Firma K3 Yetki Belgesi                                Onaylı Firma
✅ Büro Ofis Tasimaciliği Garantisi           Güvenli Garantili Taşıma
📍 Firma Kuruluş                                                 1990’dan Beri Hizmet

Büro ofis taşımacılığı, nakliye, şehir içi ofis taşıma, asansörlü ofis taşıma, şehir içi büro taşımacılık, büro taşıma, parça eşya gibi hizmetlerle büro ofis taşımacılığı olarak sizlerleyiz. Tek önceliğimiz ve gayemiz memnuniyet. Bunun için çok çaba gösteriyoruz. Taşımacı aşamasını eşyalarınızın listelerini tutarak güvenle gerçekleştiriyoruz. Taşıma eşyaların zarar görmemesi için ayrıca çaba sarf ediyoruz. Öncelikle sizinle taşımacılık işini kararlaştırdıktan sonra taşınacak eşyaları liste haline getiriyoruz. Eşyaların kaybolmaması için yaptığımız bu aşamadan sonra eşyalarınızı grupluyoruz. Kırılabilecek eşyaları ekstra özen göstererek, balonlu naylon poşetlere ya da köpüklere sarıyoruz. Bu sayede ürünlerinizin kırılması konusunda yaşadığınız kaygınızı tamamen ortadan kaldırıyoruz. Kusursuz hizmet sunmak için her daim çalışıyoruz. Deneyimli çalışan kadromuz sayesinde ardımızda sadece hizmetimizden memnun müşteriler bırakıyoruz. Uzun yılların deneyimi sayesinde bize gözü kapalı güvenebilirsiniz. Sorun yaşamadan büro ofis taşımacılığı yaptırmak isteyen insanların ve iş yerlerinin birinci tercihi biziz. Böyle olmaktan da gurur duyuyoruz.

Samsun Nakliye

Ev değiştirmek istediğinizde, yeni bir şehre tayininiz çıktığında ya da daha birçok farklı sebeple taşımacılık gerektiğinde strese girdiğinizi biliyoruz. Riskleri oldukça fazla olan nakliye işinde size güvenle hizmet veriyoruz. Eşyalarıma zarar gelir mi? Taşıma esnasında eşyalar düşer mi? gibi korkuları tamamen kenara bırakın ve bize güvenin. Nakliye sırasında her bir eşyanız titizlikle alınır, paketlenir ve profesyonel bir şekilde taşıması yapılır. Taşınan tüm eşyaların güvenli paketlenmesinin yanın sigortası da yapılır. Bu sayede yaşanabilecek bir iş kazası sizi korkutmaz. Samsun nakliye firması olarak hızlı ve titiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı tereddüt etmeden bize emanet edebilirsiniz. Nakliyatı yaptığımız araçlar temiz, bakımı yapılmış bir şekilde hizmetinizde beklemektedir. Eşyalarınız araçlara yüklenir. Evden eve nakliyat sayesinde kısa sürede eşyalarınız taşınır. Nakliye konusunda en önemli iş uzman kadromuza düşmektedir. Uzman elemanlarımız sayesinde sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirilerek memnun kalırsınız. Taşımacılık işlemini, çoğu lokasyona ekonomik bir şekilde yapmaktayız. Uygun bir ücrette anlaşarak, taşımacılık sonunda sizin de firmamızdan gülerek ayrılmasını istiyoruz.

Samsun Şehir İçi Ofis Taşımacılığı

Şehir içi ofis taşımacılığı ofisteki bütün eşyaların ve malzemelerin şehir içinde bir yerden başka bir yere taşınması işlemidir. Firmamız diğerleri arasında en uygun fiyat veren ve en memnun kalınan firmadır. Şehirler arası taşımacılığa ithafen şehir içi yapılan taşımacılık daha ekonomiktir ve daha kısa sürede yapılır. Firmamız gidilecek yola ve taşınacak eşyalara göre bir fiyat belirler. Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra taşıma işlemi için gerekli prosedürler gerçekleştirilir. Müşterinin taleplerini dinleyerek bu talepler doğrultusunda taşıma sürecini yapmaktayız. Samsun şehir içi ofis taşımacılığı olarak uzman çalışanlarımız sayesinde şehir içi ya da şehirler arası fark etmeden sorunsuz taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Her gün kendimizi daha da geliştirerek hizmet alanımızı ve memnuniyetimizi arttırıyoruz. Fiyatlandırmamız da uçuk kaçık ücretler vermek yerine cebinizi mutlu edecek fiyatlarda anlaşmamızı sağlıyoruz. Fiyatlandırma memnuniyeti ile beraber araçlarımıza güvenli bir şekilde eşyalarınızı yükleyerek en kısa sürede ve güvenli şekilde taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Şehir içi taşıma hizmetlerimiz çeşitlilik göstermektedir. Bunun için bizi arayabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Samsun Asansörlü Ofis Taşıma

Asansörlü ofis taşıma sizlerin eşyalarını asansör sayesinde daha hızlı ve daha çabuk taşımayı amaçlar. Asansör taşındığınız ve taşınacağınız büronun uygun yerine kurularak eşyalar indirilir ve çıkarılır. Ofisinizin bulunduğu binadaki asansörü kullanmak yerine firmamızın asansörünü kullanmak daha güvenlidir. Bunun sebebi ofislerin yer aldığı binalarda asansörlerin taşıma miktarının az ve asansörlerin küçük olmasıdır. Aynı zamanda bina içerisindeki asansörlerde ağır eşyaların taşınması yasak ve riskli olduğundan firmamız tarafından alacağınız asansörlü taşıma hizmeti sayesinde eşyalarınız asansöre sabitlenerek ve güzelce paketlenerek uzman elemanlarımızın tecrübesi ile asansörde çok daha kısa sürede taşınır. Samsun asansörlü ofis taşıma ile taşımada risk neredeyse sıfırdır. Risksiz olduğu gibi zaman açısından da oldukça ekonomiktir. Kaliteli hizmetin bir diğer kıstası kullandığımız araçlardır. Sizlere farklı opsiyonlarda birçok hizmet vermekteyiz. Nasıl veya hangi hizmeti almak istediğinizi bizi arayarak söyleyebilir, buna göre firmamızdan fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.

Samsun Şehir İçi Büro Taşımacılığı

Taşıma işlerini artık dert etmenize gerek yok. Ankara şehir içi büro taşımacılığı firmamızdan hizmet almak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Geri kalan bütün her şey bizim işimiz. Anlaştığımız günde taşınacağınız yere gelerek eşyaları liste haline getiriyoruz. Bu hizmeti yapmamızın sebebi taşınan eşyaların kaydınız tutarak sizi ve kendimizi mağdur etmemek. Eşyaları tek tek liste haline getirdikten sonra kutuluyoruz. Eşyaları güvenli bir şekilde kutuladıktan sonra aracımıza nitelikli elemanlarımız yüklüyor. Şehir içi yapılacak olan taşıma her zaman daha kısa ve daha ekonomiktir. Taşıma süreci daha kısa sürede biter. Araçla taşıma bittikten sonra eşyaları asansörlü ya da asansörsüz sizin tercihinize bağlı olarak yeni taşındığınız büroya elemanlarımızla beraber taşıyoruz. Bu aşamada tek yapmanız gereken eşyaları nereye koyacağımızı söylemek diğer bütün hizmetler bizim sorumluluğumuzda kısa sürede yapılmaktadır. Büro taşıma sürecinin sizler için ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyoruz. Ancak bunun için sadece firmamıza güvenmenizi temenni ediyor ve sorumluluğu üzerimize alarak yükünüzü hafifletiyoruz

05367701040 ———– 05079051580

17 Ocak 2015
Ofis Biro Taşımacılığı için yorumlar kapalı
4.493 kez görüntülendi
Call Now Button