+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Orta Boy Kamyon Hizmeti

Orta Boy Kamyon Hizmeti

Orta Boy Araç Hizmeti

Nakliyat aracına ihtiyacı olan müşterilerimize kolaylık sağlayarak hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Samsun nakliyat hizmetimizde ki eşyalarınızı taşıyan araçlarımız modelli, emniyetli ve yıllık araç bakımının düzenli bir şekilde yapılması ve taşıma hizmetine hazır olması önemlidir. Samsun bölgesinden şehir içi şehirler arasına gidecek olan yük ve eşyalarınızı taşıayacak kamyon nakliyat aracının k1 belgesine sahip olması ve diğer taşıma belgelerinin her zaman düzenli bir şekilde takip edilmesi gerekmektedir. Müşterilerimize parsiyel taşıma hizmeti ile ekonomik bir taşıma sistemimizdir.

Samsun Orta Boy Nakliyat

Orta Boy Kamyon Hizmeti

Samsun Kamyon Nakliyat Hizmetinde Nakliye Araç Filosu
Samsun kamyon nakliyat araçlarımız parça taşıma, evden eve taşıma ve diğer lojistlik hizmetler gibi taşınacak olan yük ve eşyalarınıza göre araç belirlemesi yapılmaktadır. Samsun kamyon hizmetimizin içerisinde sorumlu olan araç boyutları;

SAMSUN KAMYON NAKLİYE ARAÇLARI

Tır (30 ton) taşıma kapasitesi
Büyük Kamyon (15 ton) taşıma kapasitesi
Orta Boy Kamyon (8 ton) taşıma kapasitesi
Büyük kamyonet [2,5 ton] taşıma kapasitesi
Mini kamyonet [1 ton ] taşıma kapasitesine

Sahip olan nakliye araçlarımız ile Samsun kamyon nakliye hizmet sunmaktayız. 8 ton üzerindeki tüm taşınacak olan yük ve eşyalarını büyük kamyon nakliye aracımız ile taşıyoruz. Kamyon şöforlerimiz, taşınacak olan eşyanın cinsine, ağırlığına, boyutuna göre kapalı kasa kamyon araçlara eşya yerleştirilmektedir. Güvenli eşya taşımak için araç içerisinde istifleme işleminin yanında yeni model araç filomuz ile trafik sorununa yakalanmadan kamyon ile taşıma hizmeti veriyoruz.

Samsun Kamyon Nakliyat Aracımız İle Kaliteli Çözümler

Taşınması gereken cam eşyalar, seramik eşyalar ve hassas elektronik cihazlarınızı taşırken paketleme hizmeti ile paketlenmektedir. Paketleme hizmetinden sonra üzerinde klas nakliyat markası bulunan özel kolilere yerleştirilip, taşınması gerçekleştirmektedir. Samsun kamyon nakliye hizmetimizin büyük amacı müşteri memnuniyeti sağlayarak nakliye işlerinizi çözüme kavuşturmaktır. Kamyoncu söforlerimiz tüm yetki belgeleri bulunmaktadır. Her bilinmedik ve kurumsal hizmet sunmayan kamyoncu eşyalarınızı teslim etmeyin. Güvenilir ve kaliteli taşıyan firmamızı arayıp Samsun kamyon nakliyat hizmetimizde ki uzman şöforlere eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.Samsun Orta Boy Kamyon Nakliyat

Nakliye ve sigorta sözleşmesi yaparak saygıdeğer müşterilerimizi mahçup durumda bırakmadan kaliteli bir şekilde eşyaların sevkini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın taşınma işlemi gerçekleştirilmeden önce bütün eşyalarınızın fotoğrafı çekilerek sigorta poliçesine eklenir. Sigorta kapsamında tüm hasar görmüş eşyalarınız, sigorta şirketince karşılanmaktadır.

Samsun Kamyon Nakliye Hizmetimizden Faydalanmak İçin Bizleri Arayın
Samsun kamyon nakliyat hizmetimizden faydalanabilmek için iletişim sayfasındaki bulunmakta olan irtibat numaralarından firmamızın müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Kamyon nakliye hizmeti müşteri temsilcilerimizden hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Klas nakliyat firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyin çünkü firmamız siz değerli müşterilerine hizmet sunmak için kurulmuştur.

05367701040 ———– 05079051580

17 Ocak 2015
Orta Boy Kamyon Hizmeti için yorumlar kapalı
3.804 kez görüntülendi
Call Now Button