+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

TEKKEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

TEKKEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

TEKKEKÖY NAKLİYAT

Tekkeköy ve çevresinde verdiği nakliye hizmetinin yanı sıra Samsun genelinde de nakliyat hizmeti sunan en iyi Tekkeköy evden eve nakliyat firması  tüm nakliye işlerinize özel çözümler sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız geniş kapsamlı hizmetlerle eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıtarak, genellikle müşteriler için önemli bir dert halinde olan bu süreci gönül rahatlığıyla atlatabilirsiniz.

İşi Ehline Verin

Hizmet almak istediğiniz sektör her ne olursa olsun, işi ehline verdiğinizde hiç şüphesiz ki önemli sorunları daha ortaya çıkmadan engellemiş olursunuz. Kendi alanında yıllardır varlığını devam ettiren Samsun Klas nakliyat, gerek kurumsal kimliği ile ve gerekse çalışanlarının tecrübesi ile, Tekkeköy evden eve nakliyat firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Tecrübeye dayalı vermiş olduğu hizmetin tüm iş kollarında, kalite ve profesyonelliği hakim kılan firmamız bugüne kadar edinmiş olduğu deneyimlerle işinin ehli firmaların başında gelmektedir.

Kurulduğu günden günümüze kadar vermiş olduğu hizmetlerin tamamını büyük bir şeffaflık ve dürüstlük le tamamlayan firmamız bu sayede en güvenilir Tekkeköy evden eve taşımacılık firmaları arasında dikkat çekmektedir.

Bunu sizlerin bizi tavsiye etmesinden ve yeni müşterilerimizin göstermiş olduğu ilgiden çok rahat bir şekilde anlıyoruz. Bizlere duyulan güvenin farkında olarak, bu güveni boşa çıkartmamak için ilk günkü şeffaflık ve dürüstlüğümüzle ne kadar büyürsek büyüyelim, hizmet vermeye devam edeceğiz.

Eşyalarınızı taşırken rastgele tekniklerle değil, tamamen güvenli bir şekilde taşımaya odaklıyız. Bu nedenle eşyalarınız nakliyat için en uygun iç tasarıma sahip kapalı kasa araçlarımızla ve gerektiğinde asansörlerimiz ile taşınmaktadır.

yıllardır vermiş olduğumuz gerek şehir içi ve gerekse şehirler arası nakliyat hizmetlerinin tamamını sorunsuz bir şekilde tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Ancak profesyonel bir anlayış biçimi ile oluşabilecek sorunları da, dikkate alarak eşyalarınıza nakliye sigortası yaptırmaktayız.

iş yeri büro önemli ofis yerinizde bulunan kırılacak eşyalar, masa, dolap, mobilya, beyaz eşya gibi eşyalar ofis taşımacılığı işlemi sırasında işinde uzman ve deneyimli personeller tarafından dikkatli bir şekilde paketlenir ve aynı şekilde yerine yerleştirilir.Ofis taşımak bu süreçte eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınız Samsun evden eve nakliyat tarafından size güvence verilmektedir.

tekkeköy evden eve nakliyat

05367701040 ———– 05079051580

11 Kasım 2023
TEKKEKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT için yorumlar kapalı
95 kez görüntülendi
Call Now Button