+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin askılı tekstil taşımacılığı için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Klas Nakliyat firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da şeffaf poşetler kullanılmakta ve üst düzey bir paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Fiyatlarla Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de dâhil olmak üzere, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Klas Nakliyat, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayan firmamız, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen adreslere götürülmektedir.

Ayrıca; hiçbir giysinin yırtılması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile iletişime geçebilir ve askılı tekstil taşımacılığı talebinde bulunabilirsiniz

Askılı Tekstilin Kullanıldığı Ana Alanlar:

Satın Alma Nakliyat, piyasa araştırması, ihtiyaç planlaması, satın alma veya satın alma kararları, tedarikçi yönetimi, sipariş verme ve sipariş kontrolü gibi faaliyetlerden oluşur. Tedarik nakliyatında ki hedefler çelişkili olabilir – temel yetkinliklere odaklanarak, firmanın özerkliğini korurken dış kaynak kullanımını ve tedarik sürecinde güvenliği en üst düzeye çıkarırken tedarik maliyetlerini en aza indirgeyerek verimliliği en üst düzeye çıkarabilir.

05367701040 ———– 05079051580

17 Ocak 2015
Tekstil Taşımacılığı için yorumlar kapalı
3.632 kez görüntülendi
Call Now Button