+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Vezirköprü Evden Eve Nakliyat

Vezirköprü Evden Eve Nakliyat

Vezirköprü Asansörlü Nakliyat

Vezirköprü evden eve nakliyat firması olarak samsun ilçesi Vezirköprü,de evden eve nakliyat hizmeti yapmaktayız. Siz Vezirköprü,lü hemşehrilerimiz için  uygun fiyat ve kaliteli işçilik vermekten gurur duyduğumuz bu plartform,da sizlerle iç içe olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Ev eşyalarınız biro ve ofis eşyalarınız itinayla özenle taşınır, Nakliyesi yapılır. Profesyonel kadromuz gerekli araç ve ekipmanlarımızla eşya taşıma işini kolaylaştırıyoruz. Samsun Vezirköprü evden eve nakliyat samsun ilçeleri dahil Türkiye genelinde taşıma nakliye işleri yapmaktadır.

İlçemizde şehir içine veya ilçeden Samsun yada ilçeden  yurt geneline taşınma işlerinizde yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz keyfine bakarken firmamız sizlere zor olan taşınmayı hasarsız pratik ve kolay bir şekilde yapar. Sizler bizi arayın bizler size hizmet sunalım. Bizi takip edin.

 

Vezirköprü nakliyat işinde öncelikle eşyanın durumu daha sonra katların yüksekliği  ve taşınacak ara mesafenin görüşülmesinden sonra kaç kişilik ekip ne kadar ekipman ve malzeme  devamında eşyanın kapasitesine göre aracın boyutu anlaşılıp ona göre fiyatlandırma yapılır. Sorunsuz taşıma gerçekleştirilir.

müşterimizin açıklayıcı sözlerine güvenilir ona göre davranış sergilenir. bu sayede taşınma işlemi hem müşteri için hemde firmamız için kolay bir hale gelir.taşınma esnasında mobilyaların sökülüp  muhtelif sarılması gereken tüm eşyalar ambalajlanır diğer tarafta mal sahibinin  gösterdiği alana  muntazam ve düzgün bir şekilde kurulur müşterimiz memnun kalana kadar bu işlem uygulanır. amacımız müşteriyi memnun etmek ve dostlarına firmamızı tavsiye etmesini sağlamaktır.

vezirköprü evden eve nakliyat

05367701040 ———– 05079051580

11 Kasım 2023
Vezirköprü Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
113 kez görüntülendi
Call Now Button