+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Deneyimli Personellerimiz

Deneyimli Personellerimiz

Deneyimli Personel

Klas Nakliyat bünyesinde çalışan personelimiz deneyimli kendi alanında uzman elemanlardan oluşur. Eşya sarma, paketleme, montaj ve taşıma işlerinde gayet başarılıdır. Titiz çalışmaları iş ahlakı ön planda olup müşteri memnuniyetini esas alarak taşıma işlemini gerçekleştirir.

İşin hakkını veren personelimiz güler yüzüyle müşterilerimize huzur ve güven verir. Firmamız ile iletişim kurduğunuzda karşınıza kendi alanında profesyonel ve uzman kadro göreceksiniz. Sizlerle iş yapmanın keyfini sizlere yaşatacak personelimiz ile tanışın.

Nakliyat Kampanyamız

Sarma Ambalajlama
Samsun evden eve nakliyat çalışanları eşya taşımaya başlarken gekekli tüm eşyalarınızı sarar ve paketler taşınmaya uygun hale getirir.
Montaj Demontaj
Deneyimli personelimiz mobilya üzerine ne varsa hepsini itina ile söker yeni yerine montajını yapar .
Taşıma Nakliye
Taşıma genellikle yüksek katlarda asansörle olup hasarsız bir taşıma yapılmasını şağlar. Alçak katlarda ise el güçüyle taşınıp kapalı kasa araçlara yüklenir.

Bu zamana kadar deneyim ve tecrübeyi, kurumsal kimliğimiz ile birleştirerek deneyimli personel kadromuz ve son model nakliye araçlarımız ile sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Nakliyat

05367701040 ———– 05079051580

16 Ocak 2015
Deneyimli Personellerimiz için yorumlar kapalı
6.758 kez görüntülendi
Call Now Button