+90 536 770 10 40
tr
tr
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun Nakliyat

Samsun evden eve nakliyat hizmetimizde eşyaları adresinizden kayıt altına aldıktan sonra teslim alıyoruz. Sizin belirtmiş olduğunuz diğer adrese özenli bir şekilde nakliye ediyor ve taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Firmamız tarafından sunulan ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınız taşıma anında sigorta bünyesinde bulunuyor. Taşınma esnasında eşyalarda oluşabilecek olası hasarlar, firmamız tarafından güvence altına alınıyor.

Samsun evden eve nakliyat firmaları ile ilgili bir araştırma gerçekleştirdiğinizde, farklı kriterlerde birçok nakliye firmasına rastlamanız mümkündür. İnternet üzerinde yanlış veya doğru bilgilere rastlanabilir, bu durumda düzgün bir seçim yapmak oldukça önemlidir. Firmamız, müşterilerimize daima güvenli bir hizmet vermeyi kendisine amaç bilir. Bu nedenle nakliyat sektöründe daima ön planda olmayı amaçlıyor ve müşterilerimize kolay bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Samsun evden eve nakliyat fiyatları alanında  müşterilerimize oldukça uygun rakamlar sunmaya devam ediyoruz. Şehir içi olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimizi, şehirlerarası olarak da müşterilerimize sunuyoruz. Geçen her gün müşterilerimizin memnuniyeti artarken daha çok kişi ile bu yola devam ediyoruz.

Samsun Evden Eve Nakliyat

Samsun evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler için doğru adreste olduklarını söyleyebiliriz. Bu alanda sürekli olarak değişen sektörü takip etmekte ve yeni olan taşıma yollarını kataloglarımıza eklemekteyiz. Müşterilerimizin en çok korktuğu ve uğraştırıcı olarak bulduğu nakliye hizmetini kolaylaştırırken, onlara güvenli bir taşıma hizmeti de sunuyoruz.

Eski dönemlerde kişiler paketleme ve demonte gibi işlemler ile kendileri ilgilenmek zorunda kalıyordu. Ancak yeni nakliye yöntemlerimiz ile müşterilerimizin üzerindeki yükü hafifletiyoruz. Eşya paketleme ve eşyaların demonte edilmesi gibi işlemleri üstleniyor, özenle belirtilen adrese taşıyoruz. Taşınma işlemi sonucunda ürünlerin yeniden montajını sağlarken, düzenli bir ev teslimi gerçekleştiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Samsun ofis taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilir, işyeri ve ofislerinizi başka bir adrese nakliye ettirebilirsiniz. Taşınma işlemine başlamak için öncelikle randevu sistemimiz aracılığı ile bizim ile iletişime geçmeniz gereklidir. Oluşturulan randevu saatinde firmamız ekipleri iş adresinize gelir ve eşyalarınızın listesini oluşturur. Liste içerisine dahil olan tüm ürünler ekspertiz raporu içerisinde yer alır ve taşınma süresince sigorta kapsamında bulunur. Firmamız ile birlikte belirlenecek ortak bir tarih içerisinde nakliye hizmeti gerçekleştirilir.

Taşıma işlemlerinde farklı taşıma yollarını tercih edebilir ve ek hizmet isteklerinizi iletebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetimiz ile cebinize dost fiyatlar sunuyoruz. Sizlere güvenli ve hijyenik bir taşıma hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Taşımacılığı

Samsun parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Müşterilerimize 7/24 ulaşılabilirlik sunan danışma hattımız ile herkesin sorularını yanıtlamaya özen gösteriyoruz. Danışma hattımız üzerinden müşterilerimizin tüm sorularını yanıtlarken onlara kolaylık sağlayacak bilgileri de paylaşıyoruz.

Samsun parça eşya taşımacılığı son zamanlarda ortaya çıkmış olan bir hizmet modelidir. Bu taşımacılık hizmetinde aynı yol hizasında bulunan eşyaların teslimi yapılır. Farklı müşterilerin eşyaları gruplandırılır ve araçların içerisine yerleştirilir. Sıra ile evlere eşyaların nakliyesi sağlanırken daha pratik bir taşıma işlemi gerçekleştirebilir. Müşteriler farklı bir adreste bulunan eşyalarını aldırmak için de bu nakliye yolunu tercih edebilirler.

Fuar Eşya Taşımacılığı

Samsun fuar taşımacılığı, çoğu hizmet modeli gibi sonrasında sektöre dahil olmuş bir hizmettir. Yenilikleri takip eden bir firma olarak bu taşımacılık yöntemini de bünyemizde bulunduruyor ve kişilerin ihtiyaçlarında göre hizmet sunuyoruz. Diğer hizmet modellerimizde de olduğu gibi güvenli ve hijyenik bir taşıma hizmetini garanti ediyoruz. Bu nakliye hizmeti diğer nakliye hizmetleri ile benzerlik göstermektedir.

Samsun fuar taşımacılığı hizmetinde taşınacak olan eşyalar evlere ait değil, fuarlara aittir. Fuarlar belirli ürün, malzeme ya da konunun tanıtımı amacı ile kurulan geçici alanlardır. Bu nedenle ürünlerin eksiksizliği ve sağlam olması oldukça önemlidir. Firma olarak fuar eşyalarınızı özenli bir şekilde taşırken, sağlam ve güvenli bir hizmet sunuyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

samsun evden eve nakliyatSamsun şehirlerarası nakliyat belirli ölçülere bağlı kalınarak ücretlendirme yapılan bir hizmettir. Bu nedenle her taşıma işlemi için ortak bir fiyat belirtmek zordur. Ölçülendirmeler fiyat üzerinde etkileyici olurken oldukça farklı fiyatlar oluşmasını da sağlar. Bu nedenle kişiler belirli bir fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçmelidir.

Firmamız ekipleri gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve planlamayı oluşturduktan sonra fiyat önerisinde bulunur. Bu inceleme esnasında fiyat konusunda etkili olan durumlar aşağıdaki gibidir;

Samsun Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Samsun asansörlü evden eve nakliyat hizmet modeli sektöre sonradan dahil olan ve en çok kullanılan taşımacılık hizmetidir. Henüz küçük çaplı firmaların hizmete geçirmediği bu hizmet modeli, firmamız tarafından müşterilere sunulmaktadır.

Asansörlü taşıma işlemi gerçekleştirilirken evlerin şartları ve durumları oldukça önemlidir. Kişiler firmamıza asansörlü nakliye hizmeti için başvurduktan sonra, firmamız ekipleri tarafından bina incelenir. İncelemeler sonucunda evlerin uygunluğu tespit edilir ise nakliye için tarih belirlenerek, taşıma hizmeti gerçekleştirilir. Bu hizmet özellikle yüksek katlı evlerde oldukça fazla zaman kazanılmasına yardımcı olur. Balkon ya da pencere yardımı ile evlerin içerisine alınan eşyaların hasar görme olasılığı, bu taşıma yöntemi ile en aza indirgenir.

Samsun Eşya Depolama

Samsun eşya depolama firmamız tarafından gerçekleştirilen ve son zamanlarda ortaya çıkmış bir taşıma modelidir. Bu hizmetimizden yararlanmak için telefon numarası ya da internet sitemiz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eski dönemlerde eşya depolama amacı ile teras, kiler ve ardiye gibi alanlar kullanılırken; günümüzde bu işlem nakliye firması ile gerçekleştirilebiliyor.

Samsun eşya depolama hizmeti, evinde yeterli alanı bulunmayan ya da eşyalarını geçici bir süreliğine başka bir alanda muhafaza etmek kişiler için verilebilir. Başvuru sonrasında kişinin evine gidilir ve eşyalar listelenir. Liste içerisindeki eşyalar sigorta kapsamına dahil edilirken, eşyalar hijyenik bir şekilde muhafaza edilmek amacı ile paketlenir. Güvenli bir şekilde eşya depolama hizmeti gerçekleştirilir.

Samsun Evden Eve Nakliyat Yapan Firmalar

Samsun evden eve nakliyat yapan firmalar ile detaylı bir araştırma gerçekleştirdiniz ve sektörün en iyilerinden birisi olan firmamızı buldunuz. Firmamız daima en iyi taşıma şartlarını bünyesine katmış ve sektördeki gelişmeleri takip eden bir markadır. Müşterilerimize son model teknoloji ile taşıma hizmeti gerçekleştirirken onların memnuniyetini en üst seviyede tuttuk.

                                   

05367701040 ———– 05079051580

08 Aralık 2023
Samsun Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
439 kez görüntülendi
Call Now Button