+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane Nakliyesi

Hastaneler kentsel dönüşüm, bina alt yapı çalışmalarından veya lokasyon değişikliklerinden kaynaklı farklı bir lokasyon taşınma durumları söz konusu olabilir. Hastane taşımacılığı işinde bizler sizlere en sağlıklı şekilde, hastane içerisinde yer alan demirbaşların transfer edilme işlemini sağlamaktayız.

Hastane içerisinde yer alan eşyalar ve özellikle cihazlar maliyeti çok yüksek ürünler olup, eşya nakli aşamasında dikkatle taşınması gereken ürünlerdir.

Profesyonel Hastane Taşımacılığı

Klas nakliyat firmamız hastane taşımacılığı çalışmalarında devlet hastanesi ve özel hastane bazında 16 adet hastane kurumunun taşımacılığında faaliyet göstermiştir. Bu doğrultuda çalışmalar yapmış bir deneyimli bir nakliyat firmasıdır.

Önceki hastane taşıma çalışmalarında 3 gün öncesinde ekspertiz gönderileri yapmaktayız. Ambalajlama malzemesine kullanılacak ürünlerin adet ve sayı belirlemesi yapan ekibimiz, hastanenin 1 gün içinde taşınıp bitmesi için gerekli olanlar belirlenir. Nakliyat aracı ve personel kadrosunu tespit etmiş olacağız.Bu doğrultuda 3 gün sonrası için tam ekipman ve tan personel kapasitesini hazırlamıştır.

Erken saatte başlanılan hastane taşıma işlemlerinde en hızlı ve sistematik şekilde, hastane malzemelerinin nakliye aracına yerleştirilme işlemi için sistematik şekilde çalışmalar yapıyoruz.Hastane taşıma işinin kusursuz ve eksiksiz olması için, nakliye işlemini yöneten 2 adet nakliye şefi tahsis etmiş ve tüm bu nakliye sürecinin takip işleminin yetkilendirme yaparak yönlendirilmeli hızlı taşınma sisteminin zemininde kurmuştur.

Sigortalı Hastane Taşımacılığı

Hastane içerisinde yer alan tüm eşyalar, tek tek paketlenerek, nakliyat aracına transfer edilmiş olacaktır. Üst katta yer alan eşyaların en hızlı şeklide nakliye aracına ulaştırılması içinde asansörlü eşya taşıma işlemine başvurularak en sağlıklı ve sorunsuz şekilde eşyaların transfer işleminde kullanılmış yöntemler denenmiştir.

Hastane kurumunun talep ve istekleri, baz alınan hastane taşımacılığı sözleşmenizde sizlere geçmişten bugüne her daim şeffaf hizmetler vermiştir. Firmamız, sizlerin hastane nakliyesi konusunda yanınızda olmaktan onur duyar.Sizlere hizmet vermekten ötürü mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Hastane nakliyesinde ilk olarak tıbbi cihazlara dikkat etmek gerekmektedir. Tıbbi cihazlar, taşınması oldukça önemli olan elektronik eşyalardır. Ederi binlerce lira olan bu eşyalara büyük bir titizlikle yaklaşan Klas Nakliyat, özellikle Samsun’da birçok hastaneye taşınma konusunda başarılı destek vermiştir.

05367701040 ———– 05079051580

17 Ocak 2015
Hastane Taşımacılığı için yorumlar kapalı
3.330 kez görüntülendi
Call Now Button