+90 536 770 10 40
Kampanyalarımız
Ülkemizin bulunduğu ekonomik sıkıntılarına karşı halkımıza destek olmak adına %20 ye varan indirimlerle nakliyesi sektöründe müşterilerimizin yanında olmaktan onur duyarız.

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sivas Nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat işlemlerinde müşterilerimize eşyaların tespitinden sonra kesin fiyat vermektedir.
Bu sayede görülmeyen eşyaların taşınması sırasında oluşacak anlaşmazlıkları ortadan kaldırmaktayız. Biliyoruz ki her evde farklı yoğunlukta ve farklı taşıma riskleri olan eşyalar mevcuttur.
Bu nedenle taşınan eşyaların ambalajlanmasından , taşıyan personel sayısına , kamyon boyutlarından evdeki eşyaların yoğunluğuna kadar bütün istatistikler göz önünde bulundurulur.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde uygun teknoloji imkanlarımızı da kullanarak sayısız müşteri memnuniyeti edinmiş köklü bir firmayız.Eşyaların evden eve nakilleri sırasında zarar görmemesi için özel dikilmiş kılıflarımızı,modern asansörlerimizi,yıllardır işin ehli olan personellerimizi ve belgeli kapalı kasa araçlarımızı kullanmaktayız.Yani yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline özel tasarlanmış nakliye araçlarımız ile şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekten ve sektörün öncü firmaları arasında yerimizi almaktan mutluluk duyuyoruz.Çünki biz işimizi severek yapıyoruz ve sizi kazanmak istiyoruz.
Evinizden çıkan ürünlerinizi en iyi şekilde paketlemesini yapıyoruz. Kırılacak ürünler en iyi tedbirleri alarak özenle paketliyoruz.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşımacılık ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektirmektedir.Şehir içi ve şehirler arası modüler asansörlerimiz ile sizlere taşınmanın uzman ekipler ile büyük bir dert olmadığını kanıtlamak istiyoruz. Bütün bu imkanlarımızda faydalanırken tek istediğimiz sizlerle dürüstçe işbirliği yapıp helalleşebilmektir.

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma işlemlerinde ofisinizde eşyaların zarar görmeden nakledilecekleri yede ulaştırmayı garanti ediyoruz.Çünkü evden eve nakliyatta olduğu kadar kurumsal taşımalarda da referanslarımıza güveniyoruz.Yapmanız gereken sadece ücretsiz experimizi çağırmak ve fiyat teklifini almak.

Akıncılar Evden Eve Nakliyat 

Altınyayla Evden Eve Nakliyat

Divriği Evden Eve Nakliyat

Doğanşar Evden Eve Nakliyat

Gemerek Evden Eve Nakliyat

Gülova Evden Eve Nakliyat

Gürün Evden Eve Nakliyat 

Hafik Evden Eve Nakliyat

İmranlı Evden Eve Nakliyat

Kangal Evden Eve Nakliyat

Koyulhisar Evden Eve Nakliyat

Merkez Evden Eve Nakliyat

Suşehri Evden Eve Nakliyat 

Sarkışla Evden Eve Nakliyat

Ulaş Evden Eve Nakliyat

Yıldızeli Evden Eve Nakliyat

Zara Evden Eve Nakliyat

26 Kasım 2023
Sivas Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
43 kez görüntülendi
Call Now Button